XXI Niedziela Zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na uroczystość!

2.  Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:
– w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna – Msza św. gregoriańska (23) za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.00;
– we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela – Msza św. gregoriańska (24) za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.0;
– we środę Msza św. gregoriańska za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.00 (25);
– we czwartek Msza św. gregoriańska za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.00 (26);
– w pierwszy piątek miesiąca Msza św. gregoriańska za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.00 (27), chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00;
– w sobotę Msza św. gregoriańska za śp. Ksawerego SEWRUKA o 19.00 (28).

3. W sobotę (2 września) Miastu i Gminie Trzcińsko Zdrój, zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej, zostanie Uroczyście nadany Patronat Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi rozpocznie się w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Trzcińsku Zdrój o godz. 14.00. Do udziału w Uroczystości zaprasza Ksiądz Proboszcz oraz władze Miasta i Gminy Trzcińsko Zdrój.

4. Nabożeństwa różańcowe w intencji o dar pokoju: w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 20.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.

5. W przyszłą niedzielę (3 września) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz
z Różą św. Faustyny i św. Maksymiliana o dar pokoju na świecie, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Ksawerego SEWRUKA (29), zaś o 12.00 za zmarłych z Rodziny Puklickich: Marię, Krystynkę oraz za zmarłych z Rodziny Winnickich: Franciszkę i Jadwigę.

6. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!