XV Niedziela Zwykła

1.   Ksiądz Kustosz Sanktuarium MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach zaprasza dziś wszystkich noszących Szkaplerz Matki Bożej z Góry Karmel i wszystkich chętnych do jego przyjęcia do wspólnej modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 14.30 Godzinkami ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, o godzinie 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej!

 

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

–   w poniedziałek Msza św. za śp. Tadeusza Maziarza o 18.00;

–   we wtorek Msza św. za śp. Jana Piersiak o 18.00;

–   we środę Msza św. o 18.00;

–  we czwartek wspomnienie bł. Czesława – Msza św. za śp. Czesławę o 18.00;

–   w piątek Msza św. za śp. Tadeusza Maziarza o 18.00;

–  w sobotę święto św. Marii Magdaleny – Msza św. za śp. Stanisława Wojtowicza wyjątkowo o 17.00.

 

3.   Nabożeństwa różańcowe w intencji o dar pokoju: w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 20.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

4.   W przyszłą niedzielę (23 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Jadwigę i Jana Pych i za zmarłych Dziadków, o 10.30 (w Sitnie) w intencji śp. Romana i Janusza Ilnickich, zaś o 12.00 w intencji Lenki z okazji 11 rocznicy urodzin.

 

5.   Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

 

 

 

ks. Paweł Nowotarski

proboszcz