XII Niedziela Zwykła

1.   Po wszystkich mszach zbierane dziś będą ofiary do puszek przeznaczone na organizacje wypoczynku letniego dla dzieci oraz emerytów.

 

2.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Beacie Ostaszewskiej.

 

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

–   w poniedziałek Msza św. za śp. Konrada o 18.00;

–   we wtorek Msza św. za Barbarę o 18.00;

–   we środę wspomnienie św. Ireneusza – Msza św. za śp. Edwarda Wójcik o 18.00;

–   we czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msza św. o 18.00;

–   w piątek Msza św. o dar zdrowia dla Kaspiana o 18.00;

–  w pierwszą sobotę miesiąca święto św. Ottona, Patrona naszej Archidiecezji – Msza św. o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Beaty o 18.00.

 

4.  Nabożeństwa czerwcowe w intencji naszej Ojczyzny oraz różaniec o dar pokoju w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 20.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

5.   W przyszłą niedzielę (2 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Faustyny o dar pokoju na świecie, o 10.30 (w Sitnie) w intencji śp. Witolda Składanowskiego w 9 r. śmierci, zaś o 12.00 za śp. Annę Bielawską w 38 r. śm. i za zmarłych z rodziny Kruczek i Michalewskich.

 

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

 

7.   Ksiądz Kustosz Sanktuarium MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach zaprasza wszystkich noszących Szkaplerz Matki Bożej z Góry Karmel i wszystkich chętnych do jego przyjęcia dnia 16 lipca do wspólnej modlitwy. Rozpoczęcie o godzinie 14.30 Godzinkami ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, o godz. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

 

 

ks. Paweł Nowotarski

proboszcz