X Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Zofii Chabasińskiej i p. Marii Dalinkiewicz.

 

2.   Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, zbierane dziś ofiary, przeznaczone są na Fundusz Remontowy (wymagany wkład własny dla prowadzonych inwestycji).

 

3.   W dniu dzisiejszym, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Antoniego Padewskiego (13 czerwca), w imieniu ks. Proboszcza Adama Ścibek, zapraszam na odpust parafialny do Boleszkowic na godzinę 15.00.

 

4.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

–   w poniedziałek Msza św. za śp. Tadeusza Maziarz o 18.00;

–   we wtorek wspomnienie św. Antoniego – Msza św. za śp. Mateusza o 18.00;

–   we środę wspomnienie bł. Michała Kozala – Msza św. za śp. Zofię, Jana, Antoniego i Wiktora Dawidziuk o 18.00;

–   we czwartek Msza św. za śp. Tadeusza Maziarz o 18.00, a na zakończenie obchodów oktawy uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zostaną poświęcone wianki wykonane z tegorocznych ziół i kwiatów;

–   w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msza św. za śp. Stefana o 18.00, zaś w Sitnie za śp. Teresę Gawarską o 19.00;

–  w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny – Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące o 18.00.

 

5.   Nabożeństwa czerwcowe w intencji naszej Ojczyzny oraz różaniec o dar pokoju w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 20.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.

 

6.   W przyszłą niedzielę (18 czerwca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Feliksa i za zmarłych rodziców, o 10.30 (w Sitnie) w intencji śp. Heleny, Józefa i Mieczysława, zaś o 12.00 za śp. Karola Kiełbasę.

 

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

 

 

ks. Paweł Nowotarski

proboszcz