Paczuszka Dla Maluszka

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dzieckadomy małego dzieckadomy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Tylko w ubiegłym roku zebraliśmy dary o wartości 2 000 000 PLN!

W INICJATYWĘ MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ!

I   Przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła i zostawiając ją pod choinką, która bierze udział w akcji. W Twoim imieniu ofiarujemy ją potrzebującym dzieciom.

II   Przesyłając na konto Fundacji darowiznę, która pozwoli sporządzić nam paczuszkę dla jednego maluszka:

13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9; 70-205 Szczecin

 

Co może się najbardziej przydać?

– wszelkiego rodzaju chemia kosmetyczna dla niemowląt (kremy, szampony, oliwki, mydła),

– żele, proszki i płyny do prania,

– pieluchy (najlepiej większe rozmiary),

– pieluchy tetrowe i flanelowe,

– kocyki,

– rożki,

– pościel,

– akcesoria do pielęgnacji niemowląt (nożyczki, szczotki, gąbki),

– termometry,

– śliniaczki,

– ubranka,

– laktatory.

 

Prosimy o rzeczy tylko nowe po pierwsze przez wzgląd na wymogi sanitarno-epidemiologiczne, po drugie, chcemy, aby był to piękny prezent pod choinkę!