Duży jak tata! Wszystko dla Huberta!

 

W imieniu Organizatorów zapraszamy na koncert charytatywny Duży jak tata! w wykonaniu artystów operowych Agnieszki i Wojciecha Sokolnickich „SOKOLNICCY DUETT„.

 Koncert odbędzie się 7 listopada 2021 roku o godzinie 17.00 w kościele Mariackim w Chojnie. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka do puszek na leczenie Huberta Nosala z Mieszkowic. Hubert urodził się z rzadką genetyczną chorobą. Jest to dyspazja przynasadowa, która wiąże się z nierównym wzrostem kości i niskorosłością…

 Pomysłodawcą koncertu jest p. Monika Gajewska, bardzo dobrze znana dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Troszynie. Za organizację koncertu odpowiada Centrum Kultury w Chojnie oraz Parafia p.w. Świętej Trójcy w Chojnie.

 Utalentowani, obdarzeni charyzmą i pasją śpiewu Voytek Soko-Sokolnicki wraz z żoną Agnieszką Sokolnicką, łączą swobodnie różne gatunki muzyki: od opery przez słynne tematy muzyki filmowej, rozrywkowej, musical, aż do muzyki sakralnej. Ich niepowtarzalne, zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym. Potwierdzeniem ich umiejętności są zdobyte nagrody, setki zaśpiewanych koncertów. Artyści wydali płytę zawierającą najsłynniejsze duety muzyki klasycznej.

Nie może Was zabraknąć!

Z A P R A S Z A M Y !