DZIEŃ ZAKOCHANYCH!

Z radością zapraszamy na kolejne spotkanie z okazji DNIA ZAKOCHANYCH MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana i Poradnictwo Rodzinne w Dębnie, które odbędzie się  10 lutego 2019r. Rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej o godz. 11.00 a w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 12.30.

 

Na drugą część spotkania zapraszamy do restauracji „Panorama” na godz. 14.00 (2-daniowy obiad, kawa, herbata, ciasto, lampka wina z Kany Galilejskiej, gorąca kolacja i Bal dla Zakochanych).

 

Prelekcja: księdza Piotra Pawlukiewicza pt. „Nazywać rzeczy po imieniu”.

 

Zapisy: w restauracji „Panorama” lub elektronicznie pod adresem rezerwacje@panoramadebno.pl (e-mail restauracji „Panorama”) lub pod numerem telefonu: 661 333 053.

Rezerwacja do 6 lutego ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Koszt: 75 złotych za osobę.

 

Zachęcamy zakochanych do Sakramentu Pokuty i Pojednania, do poprawienia relacji w rodzinach, bo tylko wtedy ma sens Dzień Zakochanych Małżeństw i Narzeczonych. Zapraszamy na Msze św. z odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich w naszych kościołach.

W odpowiedzi na prośby zapraszamy również zakochane osoby oraz owdowiałe.

 

 

Barbara Pławińska – Członek Rady Zarządu oddziału w Dębnie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana i Doradca Rodzinny