Maria Vadia w Dębnie

W czerwcu gościć będzie w Dębnie, w parafii Matki Bożej Fatimskiej MARIA VADIA – charyzmatyczna Świecka misjonarka i ewangelizatorka. Posługuje na wszystkich kontynentach świata. Założycielka fundacji Chwała Boża, członek stowarzyszenia kobiet katolickich Magnificat. Autorka wielu książek o tematyce religijnej. Jest mamą czwórki dorosłych dzieci, oraz babcią dziewięciorga wnucząt.

 

Plan Rekolekcji W MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO

 

Dzień 1 (wtorek, 12 czerwca 2018)

15:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec

16:00 – Uwielbienie i nauczanie

18:00 – Eucharystia

19:00 – Wieczór uwielbienia z modlitwą o wylanie Ducha Świętego

 

Dzień 2 (środa, 12 czerwca 2018)

15:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec

16:00 – Uwielbienie i nauczanie

18:00 – Eucharystia

19:00 – Wieczór uwielbienia

Bądź jak Maryja

Przyjmij Ducha Świętego

 

Miejsce:

Kościół Matki Bożej Fatimskiej, ul. Harcerska 12 w Dębnie

 

Na dziesięć miejscowości w Polsce, które odwiedzi w tym roku MARIA VADIA, za staraniem ks. Jacka Skowrońskiego wierni całej naszej Archidiecezji i sąsiednich województw będą w te dni gromadzić się w Dębnie!