DZIEŃ ZAKOCHANYCH MAŁŻEŃSTW i NARZECZONYCH

 

Z radością zapraszamy na kolejne spotkanie z okazji DNIA ZAKOCHANYCH MAŁŻEŃSTW I NARZECZONYCH zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana i Poradnictwo Rodzinne w Dębnie, które odbędzie się  11 lutego 2018. Rozpocznie się Mszą Św. w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 11.00 a w Kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej o godz. 12.30.

Na drugą część spotkania zapraszamy do restauracji „Panorama” na godz. 14.00 (2-daniowy obiad, kawa, herbata, ciasto, lampka wina z Kany Galilejskiej, gorąca kolacja i Bal dla Zakochanych).

Prelekcja: dr Jacka Pulikowskiego pt. „Jedność małżeńska a wychowanie dzieci„.

Zapisy: w restauracji „Panorama” lub elektronicznie pod adresem rezerwacje@panoramadebno.pl (e-mail restauracji „Panorama”) lub pod numerem telefonu: 661 333 053.

Rezerwacja do 6 lutego ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Koszt: 75 złotych za osobę.

Zachęcamy zakochanych do Sakramentu Pokuty i Pojednania, do poprawienia relacji w rodzinach, bo tylko wtedy ma sens Dzień Zakochanych Małżeństw i Narzeczonych. Zapraszamy na Msze Św. z odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich w naszych kościołach.

W odpowiedzi na prośby zapraszamy również zakochane osoby oraz owdowiałe.

 

Barbara Pławińska – Członek Rady Zarządu oddziału w Dębnie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana i Doradca Rodzinny