Betlejem w Polsce! 

Fundacja  Światło-Życie  we współpracy z Wydziałem Duszpasterskim Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje w dniu 13 stycznia 2017 r. o godz. 19.00 koncert najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata pt. „Betlejem w Szczecinie”. Wydarzenie zgromadzi ok. 6 tysięcy uczestników i będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie.

Koncert odbędzie się pod patronatem honorowym Konferencji Episkopatu Polski, Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy oraz pod patronatem medialnym Telewizji Polskiej. Więcej informacji oraz videorelacje z poprzednich edycji koncertów można znaleźć na stronie  www.betlejemwpolsce.plwww.ichtis.info oraz na folderach, ulotkach i plakatach.

Wydarzenie  to będzie miało miejsce w 12. miastach, w największych halach koncertowych w Polsce. Wspólnie zaśpiewamy kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady.

W Szczecinie wystąpią m.in.: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Ten wyjątkowy koncert będzie rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ok. 2 godziny.

Podczas tego wydarzenia spotykają  się ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować i świętować Boże Narodzenie. Trasa koncertowa  „Betlejem w Polsce”  2016/2017 ma na celu stworzenie wielkiej wspólnoty ludzi wiary poprzez wspólne śpiewanie, modlitwę oraz piękną muzykę na najwyższym  poziomie. Każdy uczestnik koncertu przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. W programie koncertu będzie miało miejsce łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Podczas koncertu usłyszymy także życzenia od duchownych i świeckich włodarzy miasta.

ceny biletów są uzależnione od strefy: 40 zł (strefa C), 60 zł (strefa B) i 80 zł  (strefa A).

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dożywienie osób potrzebujących w ramach projektu „Głodnych nakarmić”.

Bilety dostępne na: bilety24.pl

zobacz też Betlejem w Polsce na www.youtube.com

 

ZAPRASZAMY!