Dożynki w Troszynie!

Wszystkich wiernych dekanatu i mieszkańców gminy Mieszkowice a szczególnie mieszkańców Troszyna zapraszam wraz z Burmistrzem p. Andrzejem Salwa oraz z Sołtysem p. Marzeną Stachnio na uroczystości dożynkowe, które rozpoczną się 7 września 2014 roku o godzinie 14.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Troszynie.

 

W programie:

14.00 Msza św. dożynkowa

15.00 Przemarsz korowodu dożynkowego na miejsce uroczystości

15.20 Uroczyste rozpoczęcie Święta Plonów

15.45 Część artystyczna

16.30 Konkursy dożynkowe

17.30 Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy

19.00 Zabawa z zespołem OSKAR

 

ponadto:

– wystawa sprzętu rolnego

– prezentacje KGW

 

ks. Paweł Nowotarski

 

 

w naszej galerii fotoreportaż z przygotowań do dożynek: WIENIEC DOŻYNKOWY