Intencje do Matki Bożej

Twoja intencja zostanie przedstawiona podczas środowej Nowenny do Matki Bożej.

Dodaj intencję

 
0/500 characters
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane, Każda intencja przechodzi proces moderacji i pojawi się na stronie po akceptacji.

O Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tą łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję (chwila ciszy…)

Ty wiesz o Matko Przebłogosławiona, jak bardzo Jezus Odkupiciel nasz pragnie udzielać nam wszelkich owocow Odkupienia. Ty wiesz, ze skarby te zostały złozone w Twoje ręce, abyś je nam rozdzielała Wyjednaj mi przeto o Najłaskawsza Matko, u Serca Jezusowego tę łaskę, o którą w tej nowennie pokornie proszę, a ja z radości wychwalać będę Twoje miłosierdzie przez całą wieczność. Amen.

Prośby i podziękowania

341 wpisów.
Aneta napisał/a 2024-05-04
Matko Boża proszę o cud finansowy, o zdrowie dla mamy
Ja napisał/a 2023-12-30
Matko Boża proszę o dar zdrowia i szybki powrót do pełni sił i Twoją opiekę w trakcie leczenia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Prosba o modlitwe napisał/a 2023-11-24
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej. Matko Boża, módl się za nami!
Kazimiera napisał/a 2023-10-28
Maryjo! Matko nasza! Uproś u swego Syna pokój dla całego świata. Święta Maryjo, módl się za nami!
Modlitwa napisał/a 2023-10-18
MATKO NAJSWIETSZA MIEJ W OPIECE NASZA OJCZYZNE. MATKO NIEUSTAJACEJ POMOCY, MODL SIE ZA NAMI.
Gość napisał/a 2023-09-25
Matko Boża proszę o dar zdrowia szybki powrót do pełni sił aby ból w nodze ustał
Paweł napisał/a 2023-09-22
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i pomyślność leczenia dla Jadzi. Święta Maryjo, módl się za nami!
napisał/a napisał/a 2023-09-16
Matko Boża proszę o dar zdrowia dla Bogusi. Miej ją w swojej opiece.
Bartek napisał/a 2023-09-15
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię miej w swoje opiece mnie i mojego brata prowadź nas każdego dnia i strzeż nas
napisał/a 2023-08-26
Matko Najświętsza uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa dobrą pogodę na czas żniw. Święta Maryjo, módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Najświętsza uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa dobrą pogodę na czas żniw. Święta Maryjo, módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę prowadź i miej w swojej opiece tatę, daj mu siły do zmagania się z chorobą. Matko Boża, módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Boża proszę o dobre wyniki kontrolne dla Jerzego. Dopomóż mu i miej go w swojej opiece. Święta Maryjo, módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci i zawierzam Antosia Łapecińskiego prosząc o dar zdrowia powrót do pełni sił aby rozpoczęta terapia przyniosła jak najlepsze efekty miej go w swojej opiece. Święta Maryjo módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie, aby wyniki kontrolne u mojego taty wyszły dobrze miej go w swojej opiece poprowadź każdego dnia i czuwaj. Święta Maryjo módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie, aby moja mama była zdrowa, aby nic poważnego jej nie dolegało. miej w swojej opiece, dopomóż mi i mojej rodzinie, gorąco błagam Ciebie Matko nasza. Święta Maryjo módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
MATKO NIEUSTAJACEJ POMOCY OTOCZ SWYM PLASZCZEM OPIEKI MOJE DZIECI, WNUKOW, MĘŻA I CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ. MATKO NAJSWIETSZA MÓDL SIĘ ZA NAMI.
napisał/a 2023-08-26
Matko Boża proszę o dar zdrowia i potrzebne siły do pokonywania problemów dnia codziennego dla Bogusi oraz o dary Ducha Świętego i opiekę Świętego patrona dla Mirosława. Święta Maryjo módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie o to, abyś miała mnie i mojego brata w swojej opiece, prowadziła i strzegła każdego dnia, abym na swojej drodze nie musiał spotkać wrogich osób i się denerwować. Święta Maryjo módl się za nami!
napisał/a 2023-08-26
Proszę o radość życia wiecznego dla Janiny Grażyny Łukasza Marcina i wszystkich zmarłych znajomych i przyjaciół. Święta Maryjo, módl się za nami!