IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek (11 marca) i potrwają do środy (13 marca) włącznie.
Bardzo proszę wszystkich parafian o skorzystanie z daru łaski przychodząc na te Rekolekcje, aby odnowić swoje wnętrze i przybliżyć się do Pana Boga korzystając ze spowiedzi św.

Dzieci i młodzież przychodzą na Rekolekcje wspólnie z dorosłymi.

Pamiętajmy w modlitwach o ks. Damianie Lewandowskim, który poprowadzi dla nas dni skupienia.

Zapraszam i zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa w Piątek w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i w Niedzielę w nabożeństwie Gorzkich Żali.

Są do nabycia w zakrystii świece Caritasu na stół Wielkanocny w cenie 9 zł.

Dziękuję rodzinom za posprzątanie Kościoła i wszystkim za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.

ZAPOWIEDZI

Dominik Kruczek, kawaler, zamieszkały w Troszynie oraz Ilona Matuszewska, panna, zamieszkała w Gudzisz, zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu wyżej wymienionego związku małżeńskiego, proszony jest o kontakt z kancelarią parafialną.
Przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Małżeństwa powierzajmy w naszych modlitwach opiece Maryi – patronce naszej parafii! Zapowiedź pierwsza.

W Zielinie we wtorek po Mszy św. odbędzie się spotkanie na świetlicy wiejskiej przedstawicieli rodzin z ul. Witosa od pana Zygmunta Biniędy do pani Zofii Szeremeta po obu stronach ulicy w sprawie omówienia przygotowań Kościoła do Świąt Wielkanocnych.

Solenizantom, Jubilatom oraz przeżywającym różne rocznice życzę wszystkiego dobrego.

Wszystkim parafianom w Wielkim Poście życzę przemiany ducha, nawróceń i powrotu do Chrystusa. Módlmy się o przemianę naszych serc i błogosławione owoce Rekolekcji.

Pamiętajmy w swoich modlitwach o naszej Ojczyźnie módlmy się o pokój na świecie. Wszystkim niech dobry Bóg w tym błogosławi.

SZCZĘŚĆ BOŻE

Ks. Marek Siedlecki – proboszcz.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (10 marca)

Godz. 9.00 – SITNO + Jan, Mariusz Panek.

Godz. 10.30 – TROSZYN – Msza św.

Godz. 12.00 – ZIELIN + Stefania, Antoni, Jerzy Grabczak, Bronisława, Jan Chodoła dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK (11 marca)

TROSZYN

godz. 17.oo Msza św. z nauką rekolekcyjną: + Janina, Władysław Florkowski, Andrzej Kucharczyk.

Godz. 18.00  + Roman Tkacz

WTOREK (12 marca)

TROSZYN

godz. 17.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną + Miłosz FILIP (intencja od chóru CLARA)

ZIELIN

godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże dla członków Żywego Różańca Z róży Pana Wojtka.

ŚRODA (13 marca)

SITNO

godz. 16.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

TROSZYN

godz. 17.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną o błogosławieństwo Boże w 4 rocz. odmawiania Modlitwy Różańcowej w Kościele.
ZIELIN

godz. 18.00 + Mieczysław Kozłowski 3 rocz. śmierci.

CZWARTEK (14 marca)

godz. 17.00 – Msza św.

PIĄTEK  (15marca)

TROSZYN

Godz. 16.30 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Godz. 17.00 – Msza Św.

ZIELIN

Godz. 17. 30  – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Godz. 18.00 – Msza Św. + Stanisław Klisowski 3 rocz. śmierci.

SOBOTA  (16 marca)

Godz. 17.00 – Msza św.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (17 marca)

SITNO
Godz. 9.00  + Teresa Gawarska 1 rocznica  śmierci.

TROSZYN

Godz. 10.30   + Stanisław, Waldemar Snopek.

ZIELIN

godz. 12.00 + Bronisława, Jan Chodoła, Jerzy Grabczak.