JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:
– w poniedziałek Msza św. za śp. Tadeusza o 17.00;
– we wtorek Msza św. za śp. Stanisława Wojtowicza o 17.00;
– we środę Msza św. za śp. Janusza Wasila w 60 dniu po śmierci o 17.00;
– we czwartek wspomnienie św. Andrzeja – Msza św. za śp. Tadeusza o 17.00;
– w pierwszy piątek miesiąca Msza wotywna o NSPJ w Troszynie o godz. 17.00 w intencji przebłagalnej za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych – będziemy się modlić wraz z Różą św. s. Faustyny, zaś w Sitnie o 18.00 za śp. Anielę Maslyk; okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed nabożeństwem;
– w sobotę Msza św. za śp. Marię o 17.00.

2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych i różańcowe w intencji naszej Ojczyzny, o dar pokoju w dni powszednie po mszy świętej wieczornej.

3. Biuro Parafialne w tym tygodniu pozostaje nieczynne.

4. W przyszłą niedzielę (3 grudnia) – na Mszy o 9.00 modlić się będziemy
wraz z Różą św. Maksymiliana o dar pokoju dla świata, o 10.30 w Sitnie za śp. Lucynę i Henryka Masternak, zaś o 12.00 za śp. Janinę Lipień.

5. W następną niedzielę (3 grudnia) rozpoczynamy w Kościele Adwent, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana, na święta Bożego Narodzenia oraz na Paruzję – drugie przyjście Chrystusa na końcu czasów. W I Niedzielę Adwentu zostaną uroczyście poświęcone opłatki na stół wigilijny. W czasie adwentu tradycyjnie odprawiane będą roraty.

6. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

ks. Paweł Nowotarski
proboszcz