XXX Niedziela Zwykła

1. Zakończyliśmy obchody Tygodnia Misyjnego pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”. Możemy wspomóc materialnie działalność misyjną Kościoła poprzez ofiarę składaną do puszek przy wyjściu z kościoła.

2. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:
– w poniedziałek Msza św. za śp. Stanisława Wojtowicz o 18.00;
– we wtorek Msza św. za śp. Anielę Maslyk o 18.00;
– we środę Uroczystość Wszystkich Świętych – na Mszy św. o 9.00 wraz z Różą św. Faustyny będziemy się modlić w intencji zmarłych członków Wspólnoty Żywego Różańca; zaś o 12.00 za śp. Karolinę i Michała Jurasz, Jana Golonkę oraz Jadwigę i Franciszka Mackiewicz. Po Mszy św. południowej wyruszymy z procesją modlitewną za wszystkich wiernych zmarłych a zwłaszcza za zmarłych spoczywających na Troszyńskim cmentarzu; w Sitnie Msza św. o 10.30;
– we czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Msza św. za śp. Janusza Wasil w 30 dniu po pogrzebie (od uczestników pogrzebu) o 17.00, w Sitnie za śp. Zofię, Jana, Zbigniewa, Stanisława i Annę o 18.00;
– w pierwszy piątek miesiąca będziemy modlić się wraz z Różą św. Maksymiliana za wszystkich wiernych zmarłych na Mszy św. o 17.00;
– w sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza – Msza św. w intencji o pokonanie zła na świecie potęgą dobra Chrystusowego o 17.00.

3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych i różańcowe w intencji naszej Ojczyzny, o dar pokoju w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 18.00.

4. W przyszłą niedzielę (5 listopada) na Mszy o 9.00 modlić się będziemy za śp. Kazimierza, Halinę, Jerzego i Zbigniewa, o 10.30 w Sitnie za śp. Andrzeja Sobczak, zaś o 12.00 za zmarłych Rodziców i Dziadków: Grażyna, Józef, Kamila i Wojciech Kruczek.

5. Przy wyjściu z kościoła rozłożone zostały kartki wypominkowe. Starannie wypełnione kartki można składać na tacę, przynieść do zakrystii lub biura parafialnego.

6. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Odpustowej w Sitnie, a za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

ks. Paweł Nowotarski
proboszcz