XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś (22 października) obchodzimy Niedzielę Misyjną, rozpoczynając tym samym Tydzień Misyjny pod hasłem: Misje sercem Kościoła.

2. Dziś uroczystości odpustowe w kościele filialnym w Sitnie z racji wspomnienia Najświętszego Zbawiciela. O 14.30 nabożeństwo różańcowe i okazja do spowiedzi. O 15.00 Msza święta w intencji całej naszej Parafii pod przewodnictwem ks. Dawida Lewandowskiego – wikariusza Parafii Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach.

3. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:
– w poniedziałek Msza św. za śp. Stanisława Wojtowicz o 18.00;
– we wtorek Msza św. za śp. Anielę Maslyk o 18.00;
– we środę Msza św. o zdrowie dla Krystyny o 18.00;
– we czwartek Msza św. o 18.00;
– w piątek Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Annakin z okazji 18 rocznicy urodzin o 18.00;
– w sobotę święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – Msza św. o 18.00.

4. Nabożeństwa różańcowe w intencji naszej Ojczyzny, o dar pokoju oraz w intencji polskich misjonarzy pracujących na placówkach z dala od Ojczyzny na wszystkich kontynentach świata w dni powszednie po mszy świętej wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę (29 października) na Mszy o 9.00 modlić się będziemy za śp. Katarzynę, Stanisława Kruszyńskich oraz za zmarłych z rodziny Kruszyńskich i Jaz, o 10.30 w Sitnie w intencji naszej Parafii, zaś o 12.00 za śp. Mieczysława Kruczek w 35 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Kruczek i Michalewskich oraz za śp. Annę Bielawską.

6. Przy wyjściu z kościoła rozłożone zostały kartki wypominkowe. Starannie wypełnione kartki można składać na tacę, przynieść do zakrystii lub biura parafialnego.

7. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

ks. Paweł Nowotarski
proboszcz