XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Markowi Ćwiok.

2. Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:
– w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki – Msza św. za śp. Stanisława Wojtowicz o 18.00;
– we wtorek Msza św. za śp. Stefana o 18.00;
– we środę wspomnienie św. świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona, Pawła Hasanga i Towarzyszy – Msza św. w intencji Jadwigi o dar zdrowia i dobre wyniki medyczne o 18.00;
– we czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – Msza św. za śp. Anielę Maslyk o 18.00;
– w Msza św. za śp. Mateusza o 18.00;
– w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny – Msza św. w intencji Eugenii Godyń z okazji 80 rocznicy urodzin wyjątkowo o 16.00.

3. Nabożeństwa różańcowe w intencji o dar pokoju: w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, zaś w niedziele o 20.00 zakończone Apelem Jasnogórskim.

4. W przyszłą niedzielę (24 września) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za
śp. Antoninę i Stanisława Brodzińskich, Janinę i Henryka Wachowiak, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Helenę, Janinę i Wacława, zaś o 12.00 za śp. Bronisławę, Bronisława, Adama i Mieczysława.

5. W przyszłą niedzielę (24 września) obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy. Przy tej okazji wszystkim uczestnikom Programu Rodzina-Rodzinie, przedstawiciel Parafialnego Zespołu CARITAS wręczy pamiątkowe Certyfikaty Przyjaciela Rodzin w Ukrainie. Wszystkim wspomagającym charytatywne dzieło CARITAS POLSKA z serca dziękuję!

6. Za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

ks. Paweł Nowotarski
proboszcz

 

W niedzielę 17 września na Placu Wolności w Mieszkowicach zorganizowany zostanie KONCERT PATRIOTYCZNY. Początek o godzinie 19:00. Wystąpią chór Res Musica oraz Krystyna Giżowska. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!