XXV Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość, a zwłaszcza p. Annie Kalemba i p. Karolinie Lahs.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   w poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy - Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-   we wtorek Święto św. Mateusza Apostoła - Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-   we środę Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-  we czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny - Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-   w piątek  i w sobotę ze względu na pielgrzymkę parafialną – Msza święta nie będzie odprawiana!

3.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie po mszy św. o 18.00, w niedziele o 20.00.

4.   Biuro parafialne od soboty (18 września) do końca miesiąca pozostaje nieczynne!

5.   W przyszłą niedzielę (26 września) na Mszy o 9.00 modlić się będziemy za śp. Helenę, Wiktorię, Edwarda, Leona i zmarłych z rodz. Gruszczyńskich, o 10.30 (w Sitnie) modlić się będziemy za śp. Wiktorię, zaś o 12.00 za śp. Bronisławę, Bronisława, Adama i Mieczysława.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!