XXIV Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   w poniedziałek Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

-   we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego - Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00, po Mszy Adoracja Krzyża;

-   we środę wspomnienie NMP Bolesnej - Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-  we czwartek Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-   w piątek Światowy Dzień Sybiraka - Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

- w sobotę Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski - Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00.

3.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie po mszy św. o 18.00, w niedziele o 20.00.

4.   W przyszłą niedzielę (19 września) na Mszy o 9.00 modlić się będziemy za śp. Stanisława Grymuzę w 17 rocznicę śmierci i za zmarłych Rodziców obu stron, o 10.30 (w Sitnie) modlić się będziemy za śp. Wiktorię, zaś o 12.00 za Alicję i Bernarda Kurmyłło w 10 rocznicę ślubu.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!