XXIII Niedziela Zwykła

1.   Odpowiadając na prośbę papieża Franciszka, dzisiejszą niedzielę (5 września) przeżywamy jako „Dzień solidarności z Afganistanem“. Z tej racji Caritas Parafialna przeprowadza kwestę do puszek z przeznaczeniem na pomoc dla cierpiącego ludu Afgańskiego.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   w poniedziałek Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

-   we wtorek Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

-   we środę święto Narodzenia NMP - Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

-  we czwartek Msza św. za śp. Wiktorię o 18.00;

-   w piątek Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00;

- w sobotę Msza św. gregoriańska za śp. Wiktorię o 18.00.

3.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie po mszy św. o 18.00, w niedziele o 20.00.

4.   W przyszłą niedzielę (12 września) na Mszy o 9.00 modlić się będziemy za śp. Marię, Józefa, Mariana, Eleonorę ROSZAK i Mariannę SZULC, o 10.30 (w Sitnie) modlić się będziemy za śp. Wiktorię, zaś o 12.00 za śp. Mieczysława Dąbrowskiego (intencja od siostry Marii z Rodziną).

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!