XIX Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość, a zwłaszcza p. Borowiec Marioli i p. Sopczak Krystynie. Dziękuję również p. Żuchowicz Teodorze za wpłatę na fundusz kwiatowy.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki Europy - Msza św. o 18.00;

-   we wtorek święto św. Wawrzyńca - Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Rodziny Wosiek o 18.00;

-   we środę wspomnienie św. Klary - Msza św. o 18.00;

-   w piątek Msza św. o 18.00;

-  w sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego i Dzień Modlitw za Pomordowanych w Obozach, Więzieniach i Łagrach - Msza św. o dar zdrowia dla Milenki o 18.00.

3.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie po mszy św. o 18.00, w niedziele o 20.00.

4.   W przyszłą niedzielę (15 sierpnia) Uroczystość Wniebowzięcia NMP – o godzinie 10.30 (w Sitnie) modlić się będziemy za śp. Marię Kolasa w 17 rocznicę śmierci; Msza św. odpustowa z poświęceniem wianków i procesją wokół kościoła o godzinie 14.30 w intencji naszej Parafii, w intencji Lenki z okazji 9 rocznicy urodzin oraz za Annę i Przemysława z okazji 10 rocznicy ślubu, a także za Elżbietę i Pawła Chudyk.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!