XVI Niedziela Zwykła

1.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   we środę okazja do spowiedzi św. i Msza św. w intencji naszej Parafii o 20.00;

-   we  czwartek  święto św. Marii Magdaleny;

-   w piątek święto św. Brygidy – Patronki Europy;

-   w sobotę wspomnienie św. Kingi - Msza św. za śp. Zofię, Stanisława Koboc i Józefa Jasnowskiego o 20.00.

2.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie o 20.00.

3.   Biuro Parafialne we wtorek (20 VII) pozostaje nieczynne.

4.   W przyszłą niedzielę (25 lipca) na Mszy świętej o 9.00 modlić się będziemy za śp. Jana Pych i za zmarłych z rodziny Pych, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Janinę, Wiesława i Edmunda, zaś o 12.00 w intencji Bogu wiadomej. Po Mszy św. o godzinie 12.00 uroczyste poświęcenie pojazdów mechanicznych (zwłaszcza samochodów, motocykli i rowerów) oraz zbiórka ofiar na środki transportu dla misjonarzy MIVA Polska.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość  i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!