XV Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość, a zwłaszcza p. Bożenie Dorywalskiej i p. Lucynie Kulpa.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-   w poniedziałek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu  -  Msza św. gregoriańska za śp. Stanisława Olszowskiego o 18.00;

-   we  wtorek  wspomnienie  św.  Andrzeja  Świerada  i  Benedykta  -  Msza  święta za śp. Stanisława Olszowskiego o 18.00;

-   we środę Msza św. za śp. Annę Bielawską w 36 r. śm. oraz za zmarłych z rodziny Kruczek i Michalewskich o 18.00;

-   we  czwartek  wspomnienie  św.  Bonawentury  -  Msza  święta  w  Troszynie  za śp. Mieczysława Dąbrowskiego o 18.00, zaś w Sitnie o za śp. Helenę i Jana o 19.00;

-   w piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel - Msza św. za śp. Marię Rupar o 18.00;

-   w sobotę Msza św. za śp. Marię Rupar wyjątkowo o 20.00.

3.   Różaniec o ustanie pandemii codziennie po mszy świętej o 18.00 a w sobotę i niedziele o 20.00.

4.   W przyszłą niedzielę (18 lipca) na Mszy świętej o 9.00 modlić się będziemy za śp. Marię, Józefa, Mariana, Eleonorę ROSZAK i Mariannę Szulc, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Romana Ilnickiego w 1 r. śm. zaś o 12.00 w intencji śp. Rozalii i Stefana Glubiak.

5.    Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro, z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!