I Niedziela Wielkiego Postu

1.   Obecnie obowiązują nowe przepisy dotyczące pandemii, według których w nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć ograniczona liczba wiernych. Tym bardziej pamiętajmy o zachowaniu DYSTANSU SPOŁECZNEGO i noszeniu masek zakrywających usta i nos także w przestrzeni kościoła. Przed wejściem do świątyni usilnie proszę o dezynfekcję rąk! Dbajmy o siebie, dbajmy o nasze zdrowie!

2.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Halinie Maks i p. Mirosławie Prostak, dziękuję także za wpłatę na fundusz kwiatowy!

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek święto Katedry Świętego Piotra - Msza św. za śp. Marię Kubler o 17.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Stefana i Marię Leja o 17.00;

- we środę Msza św. o 17.00;

- we czwartek Msza św. o 17.00;

- w piątek Msza św. o 17.00;

- w sobotę Msza św. o 17.00.

4.   Nabożeństwa GORZKICH ŻALI w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.00.

5.   W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwa DROGI KRZYŻOWEJ w Troszynie o 17.00 w Sitnie o 18.00.

6.   Codziennie nabożeństwo różańcowe o ustanie pandemii o 17.30.

7.   W następną niedzielę (28 lutego) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji zmarłych Rodziców: śp. Władysława i Janiny oraz śp. Kazimiery i Edwarda, o 10.30 (w Sitnie) w intencji naszej parafii, zaś o 12.00 w intencji dziękczynnej za wspólne przeżycie 40 lat Bożeny i Zygmunta Dorywalskich z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Jubilatów i całej Rodziny.

8.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!