II Niedziela Zwykła

1.   Obecnie obowiązują nowe przepisy dotyczące pandemii, według których w nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć ograniczona liczba wiernych. Tym bardziej pamiętajmy o zachowaniu DYSTANSU SPOŁECZNEGO i noszeniu masek zakrywających usta i nos także w przestrzeni kościoła. Przed wejściem do świątyni usilnie proszę o dezynfekcję rąk! Dbajmy o siebie, dbajmy o nasze zdrowie! Od Nowego Roku dostępna jest w świątyni WODA ŚWIĘCONA bezdotykowo podawana w sposób higieniczny.

2.   Dziękuję wszystkim, którzy uporządkowali naszą parafialną świątynię, a zwłaszcza p. Danucie Godyń i p. Danucie Giniewicz. Dziękuję p. Albinie Gaweł za wpłatę na fundusz kwiatowy.

3.   W poniedziałek (18 stycznia) rozpoczynamy obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc. Przez cały tydzień zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

4.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. gregoriańska o 17.00;

- we wtorek wspomnienie św. Józefa Pelczara - Msza św. gregoriańska o 17.00;

- we środę Msza św. gregoriańska o 17.00;

- we czwartek wspomnienie św. Agnieszki - Msza św. gregoriańska o 17.00;

- w piątek Msza św. gregoriańska o 17.00;

- w sobotę Msza św. gregoriańska o 17.00.

5.     Codziennie nabożeństwo różańcowe o ustanie pandemii o 17.30.

6.    W następną niedzielę (24 stycznia) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za zmarłych z rodziny Godyń, Wiśniewskich i Remian, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Zdzisława zaś o 12.00 za śp. Krystynę Jurską w 60 dniu po pogrzebie (intencja od ZP Sługocki).

7.    Odpowiadając na apel Konferencji Episkopatu Polski, w ramach Dnia solidarności z Chorwacją w przyszłą niedzielę (24 stycznia) po wszystkich mszach świętych będą zbierane ofiary na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, jakie na przełomie roku nawiedziło Chorwację.

8.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!