Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na obchody Triduum Paschalnego, a Rodzicom dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej za przygotowanie Grobu Pańskiego. Państwu Besztelechman i Ćwiok dziękuję za posprzątanie kościoła.

2.   W dniu jutrzejszym (w Poniedziałek Wielkanocny) msze św. jak w każdą niedzielę: o 9.00 w Troszynie za Agnieszkę i Adama Jabłońskich z okazji 2 rocznicy ślubu; o 10.30 w Sitnie za Janinę i Zbigniewa Smolskich w 50 rocznicę ślubu, zaś o 12.00 za Reginę Filip z okazji rocznicy urodzin. W kościele może przebywać najwyżej pięć osób. Zachęcam, aby zostać w domu.

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- wtorek w oktawie wielkanocy: święto Chrztu Polski - Msza św. za śp. Tadeusza o 18.00;

- środa w oktawie wielkanocy Msza św. w intencji Alicji Dziedzic z okazji 86 rocznicy urodzin z prośbą o dar zdrowia o 18.00;

- piątek w oktawie wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Msza św. za śp. Mariana Szmulkiewicz (intencja od pracowników Zakładu Mięsnego SMAK o 18.00;

- sobota w oktawie wielkanocy Msza św. za śp. za śp. Mariana Szmulkiewicz (intencja od firmy ZELMEX) o 9.00.

4.   W przyszłą niedzielę (19 kwietnia) w Święto Miłosierdzia Bożego na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Marię, Antoniego, Teresę i Jana, o 10.30 (w Sitnie) za zmarłych z rodziny Szwarczak, zaś o 12.00 w intencji Bogu wiadomej. W kościele może przebywać najwyżej pięć osób. Zachęcam, aby zostać w domu.

5.   Przypominam o możliwości zmiany terminu zamówionej intencji Mszy św. Należy to uczynić przynajmniej dzień wcześniej, choćby telefonicznie. Nowy termin zostanie wspólnie ustalony w późniejszym czasie.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!