V Niedziela Zwykła

1.   W drugą niedzielę miesiąca na wszystkich mszach św. zbierana kolekta przeznaczona jest na remont dachu (w Troszynie) i spłatę zadłużenia (w Sitnie).

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

-  w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki - Msza św. w intencji Iwony (z okazji urodzin) i Mariana o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia o 17.00;

we wtorek wspomnienie NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego - Msza św. w intencji chorych z naszej parafii o 17.00 z możliwością przyjęcia sakramentu chorych;

- we środę Msza św. za śp. Ryszarda Orczykowskiego i za zmarłych Rodziców o 17.00;

- we czwartek nie będzie w naszej parafii żadnego nabożeństwa;

-  w piątek Święto Świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy – Msza św. o 17.00;

- w sobotę Msza w intencji Pauliny, Karola i Michała Jabłońskich wyjątkowo o 12.00.

3.   W przyszłą niedzielę (16 lutego) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Janiny Solskiej w 90 dniu po śmierci (intencja od Zakładu Pogrzebowego) oraz za śp. Michała i Zbigniewa, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Romanę i Józefa Chabasińskich, zaś o 12.00 w intencji śp. Władysława Stachnio.

4.   Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału we Mszy Świętej w intencji śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka w 30 dniu po jego śmierci. Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi odbędzie się 17 lutego br. o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.

5.   Zapraszamy na Pielgrzymkę Diecezjalną do Rzymu z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, organizowaną przez Archidiecezjalne Biuro Pielgrzymkowe Santiago, w dniach od 13 do 19 maja br.

6.   Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w uroczystościach odpustowych, które odbędą się 22 lutego br. o godz. 17.00. Przygotowaniem do tej uroczystości będzie nowenna do Dzieci Fatimskich w dniach od 13 do 21 lutego br. rozpoczynająca się o godz. 17.30.

W dniach trwania nowenny zostanie już po raz kolejny podjęta modlitwa i post ścisły w intencji dzieci i rodziców Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Osoby pragnące włączyć się w tę formę modlitwy błagalnej proszone są o kontakt telefoniczny z Kustoszem Sanktuarium (tel. 501082510) w celu uzgodnienia terminu postu i modlitwy.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!