II Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Irenie Kostrzewa i p. Edycie Dorna. W sposób szczególny dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie nabożeństwa ekumenicznego, które zainaugurowało obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

- we wtorek wspomnienie św. Agnieszki - Msza św. za śp. Barbarę o 16.00;

- we środę Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

- w piątek Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

-  w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła - Msza św. za śp. Barbarę o 9.00.

3.   Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w intencji śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka, wieloletniego biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji, która odbędzie się we wtorek, 21 stycznia br. o godz. 12.00, w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

4.   W przyszłą niedzielę (26 stycznia) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Wiktorię, Andrzeja, Pawła, Marka i Genowefę, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Barbarę Szpunar, zaś o 12.00 w intencji śp. Stanisławy Chabasińskiej – intencja od brata Bogusława z rodziną.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!