II niedziela po Narodzeniu Pańskim

1.   W poniedziałek (6 stycznia) Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za śp. Konstancję Kijo w 16 r. śmierci, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Barbarę. Podczas każdej Mszy św. zostanie poświęcona kreda, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby misji katolickich.

2.   Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Parafia Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach wraz z naszą parafią organizuje Orszak Trzech Króli! Początek w poniedziałek (6 stycznia) na Placu Wolności w Mieszkowicach o 13.30. Druga część o 16.30 w Świetlicy Wiejskiej w Troszynie.

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- we wtorek Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 17.00;

- we środę Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

- we czwartek Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

- w piątek Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 16.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Barbarę Szpunar o 9.00.

4.   W przyszłą niedzielę (12 stycznia) święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia; na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Tadeusza w rocznicę śmierci, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Barbarę Szpunar, o 12.00 w intencji śp. Genowefy Godyń w 2 r. śmierci i za zmarłych z rodziny.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!