II Niedziela Adwentu

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość.

2.   W najbliższym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne!

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek i wtorek nie będzie żadnego nabożeństwa w naszej parafii;

- we środę wspomnienie św. Damazego - Msza św. w intencji śp. Zygmunta Jędrzejewskiego o 19.00;

- we czwartek Msza św. roratnia dla Troszyńskich TWARDZIELI o 7.00, w Sitnie o 17.00;

- w piątek wspomnienie św. Łucji, Dzień Modlitw za Ofiary Stanu Wojennego - Msza św. w intencji Damiana Grymuzy w 30 rocznicę urodzin o godz. 17.00;

- w sobotę wspomnienie św. Jana od Krzyża - Msza św. o 9.00.

4.   W przyszłą niedzielę (15 grudnia) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Marianny, Tadeusza i Jana, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Tadeusza Kliszcz w 10 rocznicę śmierci, zaś o 12.00 dziękczynna za Danutę w 60 rocznicę urodzin.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!