XXXIII Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość, a zwłaszcza p. Marzannie Piz i p. Aleksandrze Składanowskiej. Dziękuję także p. Józefowi Prostak za wpłatę na fundusz kwiatowy.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – Msza św. za śp. Ks. Wojciecha Pluskota o 17.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Czesławę o 17.00;

- we środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego - Msza św. w intencji Mieczysława z okazji 80 rocznicy urodzin o 17.00;

- we czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP – Msza św. w Sitnie o 10.00 za śp. Stanisława Dziedzic;

- w piątek wspomnienie św. Cecylii - Msza św. za śp. Stanisława Dziedzic o 17.00;

- w sobotę Msza św. o 9.00.

3.   Nabożeństwa wypominkowe codziennie o 17.00, w soboty o 9.00.

4.   W przyszłą niedzielę (24 listopada) na Mszy św. o 9.00 będziemy modlić się za śp. Janinę Wójs w 2 rocznicę śmierci i za zmarłych Rodziców, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Tadeusza Kliszcz w 10 rocznicę śmierci, zaś o 12.00 za śp. Romana Kędzierskiego w 16 rocznicę śmierci.

5.   W niedzielę 24 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W imieniu ks. Piotra Subocza zapraszam wszystkich wiernych na Mszę św. odpustową do Witnicy na godzinę 15.00.

6.   W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka Łukasza z AWSD w Szczecinie, który opowie nam o swoim powołaniu. Po mszach św. będzie można złożyć swoją ofiarę na potrzeby Seminarium Duchownego.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać! Dziękuję także w imieniu ks. Tomasza Kancelarczyka, który poinformował mnie, że za złożone w dniu 3 listopada ofiary, udało się zakupić 2500 pieluszek dla małych dzieci!