XXVII Niedziela Zwykła

1.   Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Siekierkach (pierwsza rocznica koronacji wizerunku Nadodrzańskiej Królowej Pokoju). Wyjazd dziś o godz. 14.00 z Troszyna.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Krzysztofa Dąbrowskiego o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Krzysztofa o 18.00;

- we środę Msza św. za śp. Krzysztofa o 18.00;

- we czwartek Msza św. za śp. Krzysztofa;

- w piątek Msza św. za śp. Krzysztofa o 18.00;

- w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego - Msza św. za śp. Krzysztofa Dąbrowskiego o 9.00.

3.    Nabożeństwa różańcowe przez cały październik codziennie o 18.00, w sobotę o 9.00.

4.   W następną niedzielę (14 X) o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Jadwigi Sekuła w 18 rocznicę śmierci i za śp. Henryka Sekuła; w Sitnie o 10.30 w intencji śp. Janiny Stawujak; o 12.00 w intencji śp. Krzysztofa.

5.   W drugą niedzielę miesiąca na wszystkich mszach św. zbierana kolekta przeznaczona jest na remont dachu (w Troszynie) i malowanie kościoła (w Sitnie).

6.   Do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na okolicznościowa tablicę pamiątkową. Pragniemy pozostawić ślad naszej wdzięczności wobec Boga za wolność, którą podarował naszemu narodowi przed 100 laty.

7.    Prenumeratorów miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka, zapraszam po odbiór nowego numeru do zakrystii.

8.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!