XXV Niedziela Zwykła

1.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Aleksandra Paszek 18.00;

- we wtorek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa - Msza św. za śp. Aleksandra Paszek o 18.00;

- we środę Msza św. za śp. Aleksandra Paszek o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. św. Wincentego a Paulo - Msza św. za śp. Aleksandra Paszek w Sitnie o 17.00;

- w piątek wspomnienie św. Wacława – Msza św. za śp. Aleksandra o 18.00;

- w sobotę święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - Msza św. w Troszynie za śp. Urszulę Banaś w 2 r. śm. O 9.00, zaś w Sitnie o 16.00.

2.   W następną niedzielę (30 IX) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Zofię i Kazimierza Mazurkiewicz; w Sitnie o 10.30 za zmarłych Rodziców: Annę i Józefa i za zmarłe Rodzeństwo: Krystynę i Janinę; o 12.00 w intencji Aleksandry Pych z okazji 18 rocznicy urodzin.

3.   Do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na  okolicznościowa tablicę pamiątkową. Pragniemy pozostawić ślad naszej wdzięczności wobec Boga za wolność, którą podarował naszemu narodowi przed 100 laty.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

5.    Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, w niedzielę, 30 września, odbędzie się we wszystkich parafiach naszej diecezji zbiórka do puszek na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu przyszłego roku.