XXIV Niedziela Zwykła

1.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek – Msza św. za śp. Aleksandra Paszek 18.00;

- we wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski - Msza św. w Sitnie o 17.00, w Troszynie o 18.00 za śp. Aleksandra Paszek;

- we środę Msza św. za śp. Aleksandra Paszek o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim i Towarzyszy - Msza św. za śp. Aleksandra Paszek;

- w piątek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – Msza św. w Sitnie o 17.00, w Troszynie o 18.00 za śp. Aleksandra Paszek;

- w sobotę Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Rodziny Ławickich, Nowackich, Koperskich, Kordeczków i Waligórskich wyjątkowo o 12.00.

2.   W następną niedzielę (23 IX) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Piotra Jędrzejczyk i Chabasińskiego Bronisława; w Sitnie o 10.30 za śp. Władysławę, WładysławJana, Waldemara, Zofię i Stanisława Przyborowskich; o 12.00 za śp. Mieczysława w 4 rocznicę śmierci.

3.   Do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na  okolicznościowa tablicę pamiątkową. Pragniemy pozostawić ślad naszej wdzięczności wobec Boga za wolność, którą podarował naszemu narodowi przed 100 laty.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!