XX Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Kiełbasie, Telej, Kędzierskiej i Borowiec. Dziękuję również za wpłatę na fundusz kwiatowy.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda – wyjątkowo tego dnia nie będzie mszy św. w naszej parafii;

- we wtorek wspomnienie św. Piusa X - Msza św. za śp. Mariannę, Stanisława, Władysława i Tadeusza Stachnio o 18.00;

- we środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej – Msza św. za śp. Jarosława i Marię Rajmuntowicz o 18.00;

- we czwartek Msza św. w Sitnie za śp. Aleksandra Paszek o 17.00;

-  w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła – Msza św. za śp. Aleksandra Paszek o 18.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Aleksandra Paszek o 9.00.

3.   W następną niedzielę (26 VIII) obchodzić będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej; na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Wandę, Anielę i Jana;   w Sitnie o 10.30 za śp. Martę, Kazimierza, Kazimierę i Henryka; o 12.00 za śp. ks. Juliana Sadowskiego w 1 rocznicę śmierci.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!