XIII Niedziela Zwykła

1.  Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Iwonie Świerczyńskiej, p. Ewie Mazurkiewicz i p. Agacie Pauk.

2.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Marię i Tadeusza;

- we wtorek święto św. Tomasza Apostoła - Msza św. za Aleksandrę i Marcina Zborowskich w 3 rocznicę ślubu;

- we środę Msza św. za śp. Annę Bielawską w rocznicę śmierci;

- we czwartek Msza św. w Sitnie o 17.00 w intencji naszej Parafii;

- w pierwszy piątek miesiąca Msza wotywna o NSPJ w Sitnie o godz. 17.00 za śp. Aleksandra, a w Troszynie o godz. 18.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Maksymiliana w intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii; okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed nabożeństwem; chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Aleksandra Szczepańskiego o 9.00.

3.   W zakrystii można odebrać nowy numer miesięcznika WIARA, PATRIOTYZM i SZTUKA.

4.   W przyszłą niedzielę (8 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Genowefę i Stanisława Koral i za zmarłych ich Rodziców; o 10.30 (w Sitnie) za śp. Aleksandra Szczepańskiego, a o 12.00 za śp. Franciszka Stanisławę Dorywalskich i zmarłych z Rodziny Dorywalskich i Domareckich.

5.   W drugą niedzielę miesiąca na wszystkich mszach św. zbierana kolekta przeznaczona jest na remont dachu (w Troszynie) i malowanie kościoła (w Sitnie).

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!