Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela

1.  CARITAS Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej realizuje program „Wakacyjna Akcja CARITAS” – wypoczynek letni dla seniorów oraz dzieci. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.

2.   W tym tygodniu podejmiemy próbę ograniczenia występowania drewnojadów poprzez miejscowe zastosowanie środków chemicznych. W związku z tym, w tym tygodniu nie będą odprawiane w naszym kościele żadne nabożeństwa. Kościół będzie niedostępny dla wiernych przez najbliższe trzy dni.

3.   W sobotę (30 czerwca) wspomnienie Pierwszych Męczenników Kościoła Rzymskiego – Msza św. za śp. Romana Bogusz o 18.00 (intencja od uczestników pogrzebu).

4.    Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszam.

5.   W przyszłą niedzielę (1 lipca) śpiewać będziemy Godzinki ku czci NMP o 8.45, a na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Faustyny o dar pomyślnej pogody dla rolników; o 10.30 (w Sitnie) w intencji Księdza Arcybiskupa i całej Rodziny Diecezjalnej, a o 12.00 za śp. Marię, Józefa, Mariana Roszak, Mariannę Szulc i zmarłych z Rodziny.

6.    Nasza parafia organizuje w ostatnim tygodniu sierpnia pielgrzymkę do Jarosławia, Przemyśla i Włodawy. Zainteresowanych proszę o kontakt dziś po mszy świętej.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!