XI Niedziela Zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Annie Snopek i p. Wandzie Brodzińskiej.

2.   Członkom Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich dziękuję za wspólną modlitwę, uświetnienie liturgii oraz ofiarowane dary dla naszej parafii.

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Czesława Liszkę;

- we wtorek Msza św. za śp. Czesława Liszkę;

- we środę Msza św. za śp. Marię i Jarka Rajmuntowicz;

- we czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – Msza św. w Sitnie o 17.00;

- w piątek Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego o 8.30, o 18.00 za śp. Bronisławę Kulpę – intencja od Zakładu Pogrzebowego SŁUGOCKI;

- w sobotę Msza św. za śp. Czesława Liszkę o 9.00.

4.   Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc w dni powszednie 18.00, w soboty o 9.00, w niedzielę po mszy św. południowej.

5.   W przyszłą niedzielę (24 czerwca) Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela - na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Władysława Stachnio; o 10.30 (w Sitnie) za śp. Janinę i Jerzego Zapolskich, a o 12.00 za śp. Annę i Jana Michalewskich, śp. Zbigniewa Solskiego, za zmarłe Rodzeństwo i zmarłych z Rodziny.

6.   CARITAS Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej realizuje program „Wakacyjna Akcja CARITAS” – wypoczynek letni dla seniorów oraz dzieci. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

Burmistrz Mieszkowic Pan Andrzej Salwa zaprasza mieszkańców naszej parafii po odbiór darmowych jabłek w najbliższy poniedziałek (18 czerwca 2018) na Placu Mieszka w godzinach południowych.