X Niedziela Zwykła

1.   Dziś druga niedziela miesiąca. Na wszystkich mszach św. zbierana jest kolekta na remont dachu (w Troszynie) i malowanie kościoła (w Sitnie).

2.   W przyszłym roku zaprosimy do naszej parafii Ks. Biskupa, aby udzielił sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej naszej młodzieży. Zainteresowanych wraz z Rodzicami zapraszam na spotkanie organizacyjne dziś o 12.00.

3.   Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby Apostoła i 41 rocznica święceń kapłańskich Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi - na Mszy św. o 18.00 będziemy modlić się za Dostojnego Jubilata;

- we wtorek Msza św. w intencji Parafian wyjątkowo o 9.00, tego dnia biuro parafialne będzie nieczynne - za utrudnienia przepraszam;

- we środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy - Msza św. za śp. Czesława Liszkę;

- we czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala w Sitnie o 17.00;

- w piątek Msza św. w intencji Parafian o 18.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Czesława Liszkę o 9.00.

4.   Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc w dni powszednie 18.00, w soboty o 9.00, w niedzielę po mszy św. południowej.

5.   W przyszłą niedzielę (17 czerwca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji Kacpra Kurmyło w 7 rocznicę urodzin; o 10.30 (w Sitnie) za śp. Genowefę Godyń (intencja od szwagierki Janiny), a o 12.00 za śp. Zygmunta Rybak.

6.   Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja, która będzie transmitowana w Telewizji TRWAM. Odbędzie się ona w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty przy ul. Świętego Ducha w Szczecinie. Następnie od godz. 21.30 na antenie Radia Maryja będzie transmitowany ze Szczecina program „Rozmowy Niedokończone” na temat „Przez Maryję do zwycięstwa”. Szczegółowy program zamieszczony został na naszej stronie internetowej.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!