V niedziela Wielkiego Postu

1.   Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w piątkowej Drodze Krzyżowej, a zwłaszcza paniom, które przygotowały posiłek dla młodzieży z gimnazjum w Gryfinie.

2.    Dziękuję p. Małgorzacie Kiełbus, p. Joannie Bogusz i p. Bartkowi Bogusz za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość i za wpłatę na fundusz kwiatowy.

3.   W Środę Popielcową, rozpoczęliśmy Wielki Post. Pamiętajmy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.

4. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – w imieniu ks. Proboszcza Marka Wesołowskiego zapraszam na odpust parafialny do Warnic na godzinę 18.00.

5.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek ze względu na uroczystości odpustowe - Msza św. w intencji Marka o  błogosławieństwo w pracy za przyczyną św. Józefa o 16.00;

- we wtorek ze względu na spowiedź w Mieszkowicach  Msza św. o 16.00;

- we środę Msza św. za śp. Marię Chabasińską o 18.00;

- we czwartek Msza św. w Sitnie o 17.00 za śp. Zofię Pawłowską, Weronikę Muroń i Zofię Pawłowską;

- w piątek śpiewana Droga Krzyżowa i Msza św. za śp. Daniela i Witolda Składanowskiego  w Troszynie o 18.00, w Sitnie Droga Krzyżowa o 17.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Zofię Feliks o 9.00.

6.   W Niedzielę Palmową (25 marca) modlić się będziemy za śp. Zofię, Jana i Wiktora (9.00), za śp. Janinę i Jerzego Zapolskich (10.30 w Sitnie) oraz za śp. Andrzeja i Wiktorię Godyń, Irenę i Zenona Wiśniewskich (12.00). Po Mszy św. południowej nabożeństwo Gorzkich Żali. Poświęcenie palm wielkanocnych na każdej Mszy św. Taca przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

7.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!