III niedziela Wielkiego Postu

1.   Dziękuję państwu Stachnio i państwu Kornatowskim za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.

2.    Ze względu na rozpoczynające się w dniu dzisiejszym rekolekcje wielkopostne w Warnicach i Witnicy msze św. od poniedziałku do środy odprawiane będą o 10.00 rano! Msza św. w Sitnie we czwartek o 10.00.

3.    W piątek (9 marca) nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. o 18.00, zaś w Sitnie o 19.00.

4.      W sobotę (10 marca) Msza św. za śp. Czesława o 9.00

5.    Nabożeństwa GORZKICH ŻALI w każdą niedzielę po mszy św. południowej.

6.    W następną niedzielę (11 marca) modlić się będziemy za śp. Józefa Kiełbasę, Krystynę Kiełbasę, Bernadetę i Zbigniewa Lewandowskich (9.00), za śp. Genowefę Godyń w 60 dniu po pogrzebie (10.30 w Sitnie) oraz za śp. Czesława Trzaskowskiego (12.00). Na Mszy św. południowej zostaną poświęcone medaliki dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.