II niedziela Wielkiego Postu
1.   Dziękuję p. Katarzynie Witkowskiej i p. Janinie Witkowskiej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość oraz za wpłatę na fundusz kwiatowy.

2.    W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Pamiętajmy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.

3.    Obchodzimy dziś Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach św. możemy złożyć swoją ofiarę do puszek na pomoc polskim misjonarkom i misjonarzom.

4.      Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. W tym roku prowadzi je Ksiądz Maciej Szmuc – Dyrektor CARITAS Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Ogarnijmy Ojca Rekolekcjonistę naszą modlitwą upraszając Darów Ducha Świętego. Msza św. z nauką rekolekcyjną i okazja do spowiedzi św. codziennie od poniedziałku do środy w Troszynie o 18.00. W Sitnie od poniedziałku do wtorku o 17.00. We wtorek w czasie mszy w konfesjonale posługiwać będą księża z dekanatu. A jeszcze dziś zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o 17.00. Po nabożeństwie spotkanie członków Parafialnego Zespołu CARITAS z o. Rekolekcjonistą w Sali MB Kapłańskiej na plebanii.

5.   W pierwszy piątek miesiąca Msza św. i nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ w Sitnie o 17.00, zaś w Troszynie o 18.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Maksymiliana o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00.

6.   W następną niedzielę (4 marca) modlić się będziemy wraz z Różą św. Faustyny za śp. Genowefę Godyń (9.00), o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników (10.30 w Sitnie), oraz za śp. Czesława Trzaskowskiego (12.00).

7.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!