V niedziela zwykła

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Oldze KRUCZEK oraz p. Marioli i Martynie GRYMUZA.

2.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie św. Agaty - Msza św. w intencji wszystkich Parafian o godzinie 17.00;

- we wtorek wspomnienie św. Pawła Miki - Msza św. w intencji ks. Kanonika Marka Siedleckiego o łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu o 17.00;

- we środę Msza św. w intencji ks. Kanonika Marka Siedleckiego o łaskę zdrowia i ulgę w cierpieniu o 17.00;

- we czwartek Msza św. w Sitnie o 18.00 za śp. Janinę i Jerzego Zapolskich;

- w piątek Msza św. za śp. Bronisława, Mieczysława i Adama o 17.00;

- w sobotę wspomnienie św. Scholastyki - Msza św. za śp. Stanisławę Jędrzejczyk w 1 rocznicę śmierci o 9.00.

3.    W najbliższą niedzielę (11 lutego) obchodzić będziemy XXVI Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych wraz z opiekunami na Mszę św. o godzinie 12.00, w czasie której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych dla osób w podeszłym wieku lub z poważnymi dolegliwościami. Bardzo proszę o pomoc w dotarciu do kościoła osobom, które mogą mieć z tym trudności.

4.    W następną niedzielę (11 lutego) modlić się będziemy za śp. Marka, Stefanię i Jana Makrzanowskich (9.00), za śp. Stanisławę Siwoń (10.30 w Sitnie), oraz dziękczynna za Teresę i Wiesława Pawelec z okazji 60 rocznicy urodzin.

5.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!