IV niedziela zwykła

1.   Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w nabożeństwie ekumenicznym w święto Nawrócenia św. Pawła. Dziękuję paniom, które przygotowały wypieki i wieczerzę dla goszczących w naszej parafii Pastora KRZYSZTOFA HANKE i Księdza UDO JÄKEL. Dziękuję p. Krzysztofowi Kruczkowi za oprawę muzyczną uroczystości a zwłaszcza za prace stolarskie, które przyczyniły się do powstania godnego miejsca do udzielania sakramentu chrztu świętego.

2.    Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Natalii Skicy, p. Kindze Kowalskiej oraz p. Oliwierowi Kowalskiemu.

3.    Rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. prosimy o pomoc w rozebraniu świątecznych dekoracji bożonarodzeniowych.

4.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Stanisława Opałek wyjątkowo o godzinie 16.30;

- we wtorek Msza św. za śp. Stanisława opałek;

- we środę wspomnienie św. Jana Bosko – Msza św. za śp. Stanisława Opałek;

- we czwartek Msza św. w Sitnie o 18.00 za śp. Anielę i Bronisława Bytnar oraz za śp. Tadeusza Bazana;

- w piątek (2 lutego) święto ofiarowania Pańskiego, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w Troszynie o 17.00 w intencji śp. ks. Bolesława Dąbrowskiego (Róża św. Faustyny), zaś w Sitnie o godz. 18.00 w intencji wszystkich Parafian. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia gromnic. Taca z dnia 2 lutego przeznaczona jest na wsparcie zakonów klauzurowych. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej pół godziny przed nabożeństwem. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00.

- w sobotę Msza św. za śp. Zofię i Henryka.

5.   W niedzielę 4 lutego, na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenia świec dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. Prosimy, aby dzieci przyniosły z sobą świece, najlepiej te, otrzymane na Chrzcie św.

6.   W następną niedzielę (4 lutego) modlić się będziemy wraz z Różą św. Maksymiliana za zgromadzenia zakonne – o wierność ślubom i świętość życia (9.00), za wszystkich Parafian (10.30 w Sitnie), oraz za śp. Michała w 14 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Solskich.

7.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!