III niedziela zwykła

1.   W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyjęli mnie do swojego domu. Składam też serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary składane przy tej okazji.

2.    Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Stanisławie Chabasińskiej i p. Krystynie Maciaszek.

3.    Od poniedziałku wieczorne nabożeństwa w Troszynie o godzinie 17.00, w soboty o 9.00.

4.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Stanisława Opałek;

- we wtorek Msza św. za śp. Stanisława opałek;

- we środę wspomnienie św. Franciszka Salezego – Msza św. za śp. Stanisława Opałek;

- we czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła - Msza św. w Sitnie o 10.00 za śp. Stanisława Opałek;

- w piątek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa – Msza św. za śp. Stanisława Opałek;

- w sobotę Msza św. za śp. Stanisława Opałek.

5.   We czwartek (25 stycznia), uroczyście zakończymy obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo ekumeniczne o godzinie 17.00, w czasie którego wraz z Pastorem Krzysztofem Hanke podziękujemy Opatrzności Bożej za dar sakramentu chrztu świętego.

6.   W następną niedzielę (28 stycznia) na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za Wiktorię, Andrzeja, Pawła i Marka, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Stanisława Opałek oraz o 12.00 za Lucynę i Tomasza Żuchowicz z okazji 50 rocznicy urodzin.

7.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!