II niedziela zwykła

1.   Msze św. w miesiącu styczniu z racji na wizytę kolędową w dni powszednie od poniedziałku do piątku o 16.00. We czwartek Msza św. w Sitnie o 10.00. W sobotę o 9.00. Ze względu na prowadzone prace remontowe w naszym kościele, msze św. we wtorek i środę będą odprawiane w Sali Matki Bożej Kapłańskiej na plebani.

2.    Z kalendarza liturgicznego:

- we środę wspomnienie św. Antoniego – Dzień Judaizmu w Kościele katolickim;

- we czwartek Msza św. w Sitnie o 10.00;

- w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.

3.   We czwartek (18 stycznia), rozpoczniemy obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

4.   W następną niedzielę (21 stycznia) na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za Barbarę Kiełbasę z okazji 80 rocznicy urodzin, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Stanisława Opałek oraz o 12.00 za zmarłych z rodziny.

5.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii