Święto Chrztu Pańskiego

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Teresie Trzepióra, p. Danucie Skórskiej i p. Alinie Kucharczyk. W sposób szczególny pragnę podziękować Sołectwu TROSZYN, Stowarzyszeniu RAZEM oraz p. organiście Krzysztofowi Kruczek za przygotowanie i przeprowadzenie Wieczoru Kolęd 6 stycznia, a wszystkim obecnym za wspólny śpiew i smaczne wypieki.

2.   Msze św. w miesiącu styczniu z racji na wizytę kolędową w dni powszednie od poniedziałku do piątku o 16.00. We czwartek Msza św. w Sitnie o 10.00. W sobotę o 9.00.

3.   W następną niedzielę (14 stycznia) na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za śp. Kazimierę Trzepiórę w 26 rocznicę śmierci, o 10.30 (w Sitnie) za śp. Stanisława Opałek, o 12.00 za śp. Mikołaja Drysiak w 30 dniu po śmierci.

4.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!