II niedziela adwentu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Urszuli Kruszyńskiej i p. Marii Nędza.

2.   Tradycyjnie, w drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona przed kościołami i kaplicami w całej Polsce. W naszej parafii zbiórka będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju, m.in. w Donbasie, na Ukrainie i na Syberii.

3.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek i wtorek nie będzie w naszej parafii żadnego nabożeństwa;

- we środę wspomnienie św. Łucji - Msza św. za Parafian wyjątkowo o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża – Msza św. roratnia dla Troszyńskich TWARDZIELI o 6.45, w Sitnie o 18.00;

- w piątek Msza św. o 17.00 w intencji śp. Janiny i Antoniego Karwowskich, Henrykę, Mariana i Józefa Kostyłów;

- w sobotę Msza św. o 9.00.

4.    W przyszłą niedzielę (17 grudnia) o 9.00 Msza św. w intencji śp. Lucyny, Henryka Dechnik, Stanisława Żywuckiego, o 10.30 Msza św. w Sitnie za śp. Mariannę Potasznik w 17 rocznicę śmierci, o 12.00 Msza św. za śp. Mariannę w 25 rocznicę śmierci.

5.     Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, zwłaszcza za złożone ofiary, dzięki którym udało się zakupić komplet figurek do szopki: Bóg zapłać!