I niedziela adwentu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Alicji Kiełbasa i p. Krystynie Wasil.

2.   Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ADWENT, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana, na święta Bożego Narodzenia oraz na Paruzję - drugie przyjście Chrystusa na końcu czasów. Msze św. RORATNIE w dni powszednie o 17.00 z wyjątkiem czwartku: 6.45.

3.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie św. Barbary - Msza św. w intencji Parafian o 17.00;

- we wtorek Msza św. o dar trzeźwości dla Stanisława o 17.00;

- we środę Msza św. za Parafian wyjątkowo o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. Ambrożego – Msza św. roratnia dla Troszyńskich TWARDZIELI o 6.45, w Sitnie o 18.00 o dar trzeźwości dla Stanisława;

- w piątek, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msza św. w intencji Parafian w Troszynie o 17.00 a w Sitnie o 18.00;

- w sobotę Msza św. o 9.00.

4.    W przyszłą niedzielę (10 grudnia) o 9.00 Msza św. od Wspólnoty Żywego Różańca za śp. Ewę Prostak, o 10.30 Msza św. w Sitnie za śp. Tadeusza Kleszcz w 8 rocznicę śmierci, o 12.00 Msza św. za śp. ks. Juliana Sadowskiego. Po każdej Mszy św. przy wejściu na plebanię Parafialny Zespół CARITAS rozprowadzać będzie świece oraz kartki świąteczne. Dochód przeznaczony jest dla ubogich oraz dla dzieci z naszej parafii.

5.     Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, zwłaszcza za złożone ofiary, dzięki którym udało się zakupić komplet figurek do szopki: Bóg zapłać!