XXXIII niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p.p. GAWEŁ.

2.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- we środę wspomnienie św. Cecylii – Msza św. wyjątkowo o 16.00;

- w sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej – Msza św. za śp. Katarzynę i Jej Rodziców o 9.00;

- w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek nie będzie w naszej parafii żadnego nabożeństwa.

3.   Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne tylko w sobotę.

4.     W przyszłą niedzielę (26 listopada) w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata modlić się będziemy za śp. Romana Kędzierskiego w 14 rocznicę śmierci (9.00), za Emila w 13 rocznicę urodzin (10.30), za Marcelinę w 18 rocznicę urodzin (12.00). W imieniu ks. Proboszcza Piotra Subocza zapraszam wszystkich wiernych na Mszę św. odpustową do Witnicy na godzinę 15.00.

5.     Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!